Witaj na Balmora.pl
» Wydarzenie Wielkanocne
Wesołych Świąt Wielkanocnych, Spokoju Ducha, wiary w Ludzi Umiejętności dostrzegania piękna tego świata I wiary w siebie i swoje możliwości.Życzymy dużo sukcesów w realnym życiu, jak i w tym naszym metinowym =)
Aby wasze wirtualne postacie były bezpieczne, żeby nabierały magicznej mocy,aby rozwijały swoje umiejętności z duchem czasu. Witamy w świecie Balmory!


Wielkanoc

pozdrawiamy, Balmora.pl

4 Kwiecień 2015
» Pierwsza 99-tka na Balmorze osiągnięta!
Po 52 dniach istnienia serwera Balmora, już na kilka godzin po Bożym Narodzeniu, 26 grudnia około godziny drugiej w nocy gracz z żółtego królestwa Chunjo, Atlantis sprawił sobie prezent osiągając maksymalny 99 poziom na naszym serwerze co nie bylo wcale takie łatwe! Przy symbolicznym level up'ie towarzyszył mu Administrator FuBu oraz członkowie gildii BeatingHeart i przyjaciele. Atlantisowi gratulujemy i czekamy na następnych graczy, którzy osiągną maksymalny poziom. W nagrodę otrzymał on jedyną i unikalną na serwerze Zbroję Hwang oraz darmowe punkty. Wydarzenie to przyczynia się do ogromnych rozważań administracji nad powiększeniem maksymalnego poziomu o kilka oczek.

Atlantis osiagnal maksymalny 99 poziom na Balmorze. Gratulujemy!

pozdrawiamy, Balmora.pl

27 Grudzień 2011
» Oficjalne Otwarcie Rejestracji !
A więc nadszedł czas.. Każdy z was drodzy gracze może już się zarejestrować na serwerze Balmora.pl. Następnie potwierdzić rejestracje na adresie e-mail oraz zalogować się na stronie. Znajdziecie na niej zakładkę "Pobierz" skąd możecie już pobierać oficjalnego klienta. Życzymy wysokich poziomów !

Rejestracja zostala uruchomiona!

pozdrawiamy, Balmora.pl

5 Listopad 2011
1 2 3 4 5
Nazwa Użytkownika: Hasło: Rejestracja
Przypomnij Hasło
1. MrBasic
120 lvl
2. Batisus
120 lvl
3. HotBurn
120 lvl
4. Kamel
120 lvl
120 lvl
Pełny Ranking